Ukrepi za preprečevanje prenosa nalezljivih bolezni na OŠ dr. Slavka Gruma

Zaradi preprečevanja in zmanjševanja možnosti okužbe s koronavirusom in širjenja koronavirusa, smo na šoli sprejeli več ukrepov.

Šola je izdelala načrt za zagotavljanje kontinuiranega dela v primeru pojava nalezljivih bolezni. Odpovedali smo zimsko šolo v naravi. Kot organizatorji 11. republiškega srečanja gledaliških skupin OŠPP, smo odpovedali srečanje 24. in 25. 03. 2020, v Zagorju ob Savi.

Zunanjim uporabnikom telovadnice je do nadaljnjega odpovedana uporabo telovadnice. Učenci ne odhajajo na prakso v lokalno skupnost. Do nadaljnjega ne izvajamo delovne terapije in specialno pedagoških obravnav za zunanje uporabnike. Odpovedane so govorilne ure in roditeljski sestanki za starše.

Hkrati obveščamo vse starše, da ob prihodu po otroka ne vstopate v razred, ampak počakate na hodniku. Šolo zapustite po najkrajši možni poti.

Hvala za razumevanje in lep pozdrav,

Zoran Kvartič

Osnovna šola dr. Slavka Gruma Zagorje

Osnovna šola dr. Slavka Gruma Cankarjev trg 2 1410 Zagorje ob Savi