Projekt video S-Faktor 2017

Naša šola tudi letos sodeluje v projektu Video S-Factor, ki se po vzoru mednarodnega projekta izvaja v trinajstih osnovnih šolah s prilagojenim programom. Letos smo na vseh OŠPP ustvarjali video na temo VODA. Video je v celoti izdelan na OŠ dr Slavka Gruma. Glavni igralci so naši učenci, ki so skupaj z učitelji izdelali sceno in sodelovali pri snemanju. Video je tudi zmontiran na naši šoli. Skratka – to je naš izdelek in nanj smo izjemno ponosni.

Ogledate si ga lahko na spletni strani OŠ Milke Šobar – Nataše na povezavi: http://www.osmsn.si/glasovanje-s-factor-2017, kjer poteka tudi internetno glasovanje za najboljši videoposnetek. Glasovanje bo končano prihodnji teden, nekaj dni zatem pa bodo na skupni prireditvi v Semiču razglasili zmagovalca.

Veseli bomo, če nam boste namenili svoj glas in povezavo delili s prijatelji. Naš video ima številko 7.

Želimo vam obilo veselja ob ogledu in se zahvaljujemo za vsak vaš glas.

Vanja Manfredo

Related Images:

Morda vam bo všeč tudi...

o