KNJIŽNICA

V šolski knjižnici se nahaja 1800 knjig za učence in učitelje. Naročeni smo na več revij in časopisov, ki jih lahko učenci berete v času izposoje v knjižnici. Šolsko knjižnico vodi Polona Vidmar, nadomešča pa jo Tinkara Krautberger.

Knjige si lahko izposojate ob torkih in četrtkih. Individualno si lahko učenci izposojajo knjige ob torkih, sredah in četrtkih, skupinska izposoja pa bo potekala ob sredah po dogovoru z učitelji. Učenec si lahko naenkrat izposodi največ dve knjigi za 14 dni. Ta rok se lahko podaljša še za 14 dni. Knjižničarka bo izvajala individualno in skupinsko izposojo knjig, bibliopedagoške ure in ure branja v knjižnici.