MOBILNA SLUŽBA

MOBILNA SPECIALNO PEDAGOŠKA SLUŽBA

Tudi v šolskem letu 2017/2018 bomo izvajali mobilno specialno pedagoško obravnavo za učence s posebnimi potrebami na OŠ v občini Zagorje ob Savi. To delo bodo opravljale Mateja Šviga, Tatjana Alauf Veteršek, Nataša Ocepek, Erika Kos, Katja Repe in Blaž Vozelj.

Erika Kos in Tatjana Alauf Vetršek bosta izvajali ure DSP na OŠ Ivana Skvarča, Nataša Ocepek in Blaž Vozelj na OŠ Toneta Okrogarja, Katja Repe in Blaž Vozelj na OŠ Ivana Kavčiča. Mateja Šviga bo opravljala ure DSP na OŠ NH Rajka v Hrastniku  in na OŠ Trbovlje.

MOBILNA LOGOPEDSKA DEJAVNOST

Mobilno logopedsko dejavnost v občini Zagorje ob Savi vodi Nevenka Vidmar. Pomoč nudi otrokom na vseh osnovnih šolah in v Vrtcu Zagorje.

Obravnava otroke z motnjami v govorno jezikovni komunikaciji, ki se pojavljajo na področju jezika, artikulacije, ritma in tempa, glasu in branja ter pisanja. Po potrebi opravlja tudi svetovanje in je članica Komisije za usmerjanje otrok s posebnimi potrebami.