Sodelovanje: Zagorje ob Savi – Doboj

Danes je bil za našo šolo izjemen dan. Podpisali smo Dogovor o sodelovanju, prenosu znanja, izkušenj in podpori Rotary klubov z Osnovno školo Vuka Stefanovića Karadžiča. Dogovor nam odpira možnost povezovanja in sodelovanja dveh šol, dveh mest in dveh držav.  S tem se bodo odprle nove možnosti za širjenje našega strokovnega obzorja, izmenjavo različnih pogledov, zanj in izkušenj  pedagoškega delovanja in izmenjavo dobrih praks, kar je zagotovo odlična priložnost za nadgradnjo obstoječega  delovanja tako OŠ dr. Slavka Gruma kot tudi Osnovne škole Vuka Stefanovića Karadžića iz Doboja. Zahvala za današnji dogodek gre gospodu Janezu Lipcu, predstavniku Rotary kluba Zagorje KUM, ki si tako ali drugače prizadeva za širšo dobrobit družbe. Dogodka so se poleg delegacije iz Bosne udeležili še predstavnici iz ambasade BIH v Sloveniji, zagorski župan, g. Matjaž Švagan, direktor občinske uprave, g. Matej Drobež, predstavnica Zavoda za šolstvo, dr. Ieva Lauraityte ter predstavniki Rotray kluba Zagorje KUM – predsednik g. Joško Rozina, g. Janez Lipec in g. Matej Strgaršek.