Odličen dosežek na Mednarodnem festivalu Video S faktor

V četrtek, 27. 5. 2021, se je z zaključno prireditvijo končal 4. mednarodni festival S-Factor. Zaradi trenutnih epidemioloških razmer je prireditev potekala na spletu in vse udeležene šole, žirijo, župane in gledalce povabili na ZOOM. Prireditev je povezoval Robert Erjavec.

Strokovno žirijo so sestavljali:

Janez Jaka Pucihar, urednik, glasbenik, režiser

Maja Weiss, filmska scenaristka, režiserka, producentka, pedagoginja

Gregor Pečan, predsednik Združenja ravnateljic in ravnateljev osnovnega in glasbenega šolstva Slovenije

Irena Plut, direktorica KC Semič

Robi Lozar, akademski slikar, samostojni ustvarjalec na področju kulture

Mojca Lipec – Stopar, profesorica defektologije, visokošolska učiteljica na PeF Ljubljana

Paul Oxborough, kreativni direktor organizacije Momentum World

dr. Katja Vadnal, predsednica Zveze Sožitje – zveze društev za pomoč osebam z motnjami v duševnem razvoju Slovenije

Nejc Mihelič, študent 2. letnika Višje strokovne šole smer medijska produkcija Novo mesto.

Strokovna žirija je naši šoli podelila nagrado za najbolj mavričen video.

Vsem ustvarjalcem videa čestitamo. Še posebej pa se zahvaljujemo Evi Rojko za pomoč pri glasbenem vložku v videu. Hvala tudi vam za vse oddane glasove.