Prvi šolski dan

Spoštovani učenci, starši in skrbniki.

Čas počitnic se počasi izteka. Šolsko leto, ki je minilo, je bilo za vse nas ena velika preizkušnja. Kaj nas čaka v prihajajočem šolskem letu, nihče ne ve. Lahko pa na to dosti vplivamo tudi sami z našim ravnanjem, upoštevanjem pravil in priporočil. Letos bomo odprli šolska vrata v torek, 1. septembra, ob 8. uri. Vsi učenci, ki pridejo v šolo peš, naj bodo pred šolo ob 7.50. Za učence, ki se pripeljejo s šolskim prevozom ali jih pripeljete vi, bo poskrbljeno varstvo. Še vedno veljajo na šoli določene omejitve in ukrepi za zagotavljanje največje možne varnosti. Tako starši, skrbniki ne vstopate v šolo, ampak predate otroka na vhodu šole.

V šolo pridejo SAMO ZDRAVI OTROCI/UČENCI.

Prvi šolski dan ni kosila. Starše, katerih otroci se vozijo s šolskim prevozom, bomo telefonsko obvestili o šolskem prevozu. Organizirano je podaljšano bivanje.

V pričakovanju na ponovno srečanje,

zaposleni OŠ dr. Slavka Gruma
Zoran Kvartič, ravnatelj