Monika državna podprvakinja!

V petek, 1.6.2018 je v Murski Soboti potekalo državno prvenstvo osnovnih šol s prilagojenim programom v atletiki. V vsaki disciplini (tek na 60m, 300m in 1000m, skok v višino in daljino, met žvižgača in mešana štafeta 4×100m) je tekmovalo 24 najboljših tekmovalcev iz cele Slovenije. OŠ dr. Slavka Gruma Zagorje je zastopala ena učenka, ki je tekmovala v skoku v daljino. Nastop na državnem prvenstvu si je zagotovili z osvojitvijo prvega mesta na področnih igrah v Kamniku. MONIKA ZAKŠEK je vsekakor poskrbela za svojevrstno presenečenje, saj je v disciplini skoka v daljino postala državna podprvakinja. Z istim rezultatom kot prvouvrščena tekmovalka (407cm), je zasedla drugo mesto in tako že drugič v tem šolskem letu osvojila naslov državne podprvakinje (poleg atletike še v namiznem tenisu). Sebi, meni in vsem na naši šoli je polepšala dan  – iskrene čestitke in hvala ti Monika!
Marjana Bolte Turk[Not a valid template]