SAM – tržnica

Zveza NVO za avtizem Slovenije v okviru projekta »Avtizem – SAM z drugimi« organizirala v soboto dogodek »SAM – tržnica«, ki je potekal na Pedagoški fakulteti To je bil prvi tovrstni dogodek v Sloveniji. Namenjen je bil ozaveščanju problematike avtizma in predstavitvi različnih oblik pomoči, ki so v Sloveniji trenutno na voljo. Na tržnici se je predstavila tudi naša šola. Pripravili in pokazali smo material, ki ga uporabljamo pri delu z otroki z avtistično motnjo. Naša stojnica je bila zelo obiskana. Obiskovalci stojnice so bili navdušeni nad idejami in izdelanim materialom. Bili smo ena redkih šol, ki je na dogodku sodelovala. Dogajanje na tržnici so popestrili mladi glasbeniki z avtistično motnjo. Med njimi je bil tudi naš učenec Tim Razpotnik. Odlično je zaigral na klavinovo.
Mojca Brvar[Not a valid template]