Projekt video S-Faktor 2017

Naša šola tudi letos sodeluje v projektu Video S-Factor, ki se po vzoru mednarodnega projekta izvaja v trinajstih osnovnih šolah s prilagojenim programom. Letos smo na vseh OŠPP ustvarjali video na temo VODA. Video je v celoti izdelan na OŠ dr Slavka Gruma. Glavni igralci so naši učenci, ki so skupaj z učitelji izdelali sceno in sodelovali pri snemanju. Video je tudi zmontiran na naši šoli. Skratka – to je naš izdelek in nanj smo izjemno ponosni.

Ogledate si ga lahko na spletni strani OŠ Milke Šobar – Nataše na povezavi: http://www.osmsn.si/glasovanje-s-factor-2017, kjer poteka tudi internetno glasovanje za najboljši videoposnetek. Glasovanje bo končano prihodnji teden, nekaj dni zatem pa bodo na skupni prireditvi v Semiču razglasili zmagovalca.

Veseli bomo, če nam boste namenili svoj glas in povezavo delili s prijatelji. Naš video ima številko 7.

Želimo vam obilo veselja ob ogledu in se zahvaljujemo za vsak vaš glas.

Vanja Manfredo

Osnovna šola dr. Slavka Gruma Zagorje

Osnovna šola dr. Slavka Gruma Cankarjev trg 2 1410 Zagorje ob Savi

Morda vam bo všeč tudi...

o