Projekt Video S-Factor

 

Sfactor

Letošnja pomlad bo za našo šolo nekaj posebnega; sodelovali bomo namreč v projektu Video S-Factor, ki se bo po vzoru mednarodnega projekta izvajal v slovenskih šolah s prilagojenim programom. Naša naloga je posneti glasbeni video, ki bo na zanimiv način predstavil sposobnosti naših učencev in prikazal utrip šole. V prihodnjih dneh bomo zbrali ideje in glasbo, nato pa nas čaka snemanje in montaža videoposnetka, ki bo sodeloval v vseslovenskem tekmovanju za najbolj izviren video. Sledilo bo glasovanje, konec maja pa zaključna prireditev, na kateri bodo razglasili letošnjega zmagovalca. Kljub temu da je ta izziv za nas nekaj povsem neznanega, verjamemo, da nam bo s skupnimi močmi uspelo ustvariti videoposnetek, ki nas bo kar najbolje predstavil. Sicer pa je poleg končnega izdelka pomembno predvsem to, da učenci spoznajo nekaj novega in se pri tem zabavajo ☺ .

Related Images:

Morda vam bo všeč tudi...

o