Priznanje za strokovno delo

Kolegica Neva Izlakar, letošnja prejemnica sekcijskega priznanja Društva SRP za pomemben prispevek k razvoju organizacije ter specialno pedagoške teorije in prakse.

Neva Izlakar izkazuje izjemno zanimanje za stroko ter bogato znanje in izkušnje vsakodnevno udejanja pri delu z učenci. Posvetila se je predvsem delu z učenci z ZTTMDR in MAS. Znanja učinkovito prenaša v prakso, med sodelavce ter širšo strokovno javnost. Je pobudnica in aktivna sodelavka pri številnih razvojno inovacijskih projektih šole.

Pomembno vpliva na prepoznavnost šole ter ozaveščanje o otrocih s PP na širšem zasavskem območju. Nudi brezplačno dodatno pomoč otrokom in njihovim staršem v regiji. Sodelovala je pri pripravi in izvedbi obletnic, številnih šolskih predstav ter pomembnih dogodkov šole. Izdelala je ogromno didaktičnega materiala ter pripomočkov za delo z učenci in s tem strokovno obogatila pouk.