ZAHVALA

Iskrena hvala MePZ Izpod Svete gore, da ste ob obeležitvi 10-letnice vašega delovanja, obiskovalce vašega koncerta, Prijatelj, zapoj z menoj, spodbudili, da prostovoljne prispevke darujejo Šolskemu skladu naše šole in najlepša hvala vsem obiskovalcem!

S pomočjo zbranih sredstev bomo lahko marsikateremu otroku olajšali in polepšali vsakdan – veliko naših učencev prihaja iz družin z nizkim socialno ekonomskim statusom, ki težko preživijo iz meseca v mesec … Del vsote bomo namenili tudi obogatitvi standarda našega specialno pedagoškega delovanja, kar bo v največjo korist učencev naše šole.

Čestitke MePZ Izpod Svete gore ob vaši 10-letnici, naj vas ob prepevanju še naprej spremlja obilo dobre volje in ustvarjalnosti.