Področne igre v atletiki

V ponedeljek,, 21.5.2018, so se učenci udeležili področnih iger v atletiki. Organizacija iger je potekala v sodelovanju med OŠ Roje Domžale, OŠ Slavka Gruma Zagorje in OŠ 27. julij Kamnik. Samo tekmovanje je potekalo na atletskem stadionu v Kamniku, učenci šol s prilagojenim programom Ljubljana okolica pa so se pridružili regijskemu tekmovanju v atletiki za redne osnovne šole. Tekmovanja so se udeležili trije učenci, ki so tekmovali v dveh različnih atletskih disciplinah in dosegli naslednje rezultate:

• Petra Rotar (tek na 300m) – 2. mesto
  • Monika Zakšek (skok v daljino) – 1. mesto
  • Luka Jakopič (skok v daljino) – 4. mesto

Monika Zakšek in Petra Rotar sta se uvrstili na državno prvenstvo, ki bo 1.6.2018 v Murski Soboti. Iskrene čestitke vsem !

Marjana Bolte Turk