Dobrodelni tek

V petek, 12.5 2017 so se naši učenci in učitelji (pa tudi ga. ravnateljica), udeležili 6. Zasavskega humanitarnega teka za pomoč osebam z Downovim sindromom. Tek je potekal med 8. in 20.uro v športnem parku Rudar Trbovlje. Učenci so se pridružili g. Mitji Duhu in g. Igorju Goštetu , ki sta prav tako tekla za pomoč osebam z Downovim sindromom in si zadala cilj, preteči razdaljo dveh maratonov (85 km), kar je 212 krogov na stadionu. Prav razpredelnica, ki je bila razprostrta na ograji stadiona in na kateri so bili označeni krogi od 1 – 212, je najbolj navdušila (in tudi osupnila) naše učence. Zanimivo je bilo videti koliko šol, vrtcev, društev in posameznikov se je udeležilo prireditve. Preživeli smo lep del dopoldneva in se v šolo vrnili s prelepimi vtisi.
Športni pedagog: Marjana Bolte-Turk

[Not a valid template]

 

Related Images:

Morda vam bo všeč tudi...

o